Назва предмета закупівлі

ДК 021:2015, код 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія) 

UA-2021-03-22-006538-c

Процедура закупівлі

переговорна процедура (скорочена) (на підставі пункту 2 частини другої статті 40 Закону згідно з нормами якого переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: відповідно п.4 ч.2 статті 40 Закону України „Про публічні закупівліˮ, а саме: якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у постачанні додаткового обсягу товару у того самого постачальника, якщо в разі зміни постачальника замовник був би вимушений придбати товар з іншими технічними характеристиками, що призвело б до виникнення несумісності, пов’язаної з експлуатацією і технічним обслуговуванням. Закупівля додаткового обсягу товару у того самого постачальника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість такого постачання не перевищує 50 відсотків ціни договору про закупівлю

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі

Закупівля електричної енергії необхідна з метою задоволення потреб у споживанні електричної енергії об’єктів (електроустановок) Замовника, забезпечення сталого функціонування установи та здійснення безперебійної роботи усіх виробничих процесів. Відповідно до листа Мінекономрозвитку від 14.09.2016 р. № 3302-06/29640-06 "Щодо планування закупівель", а саме в частині: «Щодо здійснення закупівель, які замовник об'єктивно не міг передбачити на початку року або на момент здійснення первинної закупівлі» новоутвореним бюджетним установам (адмінбудинку та автомобільних гаражів) за адресою: 89000, Закарпатська область, Великоберезнянський район, смт Великий Березний, вул. Шевченка, буд. 27 за Великоберезнянською селищною радою від 24 лютого 2021 року та було зареєстровано право власності, для здійснення безперебійної роботи усіх виробничих процесів та за для уникнення негативних наслідків, зокрема, зриву постачання електричної енергії на об’єкти установи, у зв’язку з чим виникла необхідність провести додаткову процедуру для постачання електричної енергії на вищезгаданий об’єкт так з негайною терміновістю виникла необхідність у постачанні додаткового обсягу товару у того самого постачальника, що здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю і загальна вартість такого постачання не перевищує 50 відсотків ціни договору про закупівлю. процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені п.4 ч.2 ст.40 Закону України „Про публічні закупівліˮ а саме: якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у постачанні додаткового обсягу товару у того самого постачальника, якщо в разі зміни постачальника замовник був би вимушений придбати товар з іншими технічними характеристиками, що призвело б до виникнення несумісності, пов’язаної з експлуатацією і технічним обслуговуванням. Закупівля додаткового обсягу товару у того самого постачальника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість такого постачання не перевищує 50 відсотків ціни договору про закупівлю.  Для забезпечення безперервного надання послуг з постачання електричної енергії Споживачу Постачальник зобов'язується здійснювати своєчасну закупівлю електричної енергії в обсягах, що за належних умов забезпечить задоволення попиту на споживання електричної енергії Споживачем. Постачальник зобов’язується дотримуватись якості надання послуг електропостачальника та згідно вимог постанови НКРЕКП від 12.06.2018  № 375 «Про затвердження Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання»

Обґрунтування очікуваної вартості, розміру бюджетного призначення та обсяг

 Закупівля здійснюється за кошти місцевого бюджету. Розмір бюджетного призначення – 333 860,00 грн. При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про тарифи, встановлені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), ціни товарів та послуг, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі встановлених на офіційному сайті ДП «Оператор ринку».

Орієнтований обсяг становить 122483 кВт/год.