Iнформація на виконання постанови Кабінету Міністрів України № 1266 від 16 грудня 2020 року (28.07.2022)

1. На виконання Постанови від 16.12.2020 №1266

Назва предмета закупівлі

«Купівля мобільної критої сцени»

«ДК 021:2015 – 44210000-5 Конструкці ї та їх частини»

UA-2022-07-28-001774-a

Процедура закупівлі

ВІДКРИТІ ТОРГИ

Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі

Закупівля мобільної критої сцени представляє собою спеціальний майданчик, підвищений над підлогою, землею, на якому можуть проводитися концерти, вистави тощо. Він має конструкцію стандартної сцени, яка трансформується в менші розміри для можливості її транспортування. Дана техніка призначена для проведення концертних заходів в умовах відсутності стаціонарних концертних майданчиків. За відсутності стаціонарної сцени на території громади реалізація даної закупівлі дасть можливість комфортно проводити масові культурні заходи із залученням артистів, майстрів народного мистецтва та фольклорних колективів в будь якому місці територіальної громади.

Обґрунтування очікуваної вартості, розміру бюджетного призначення та обсяг

Закупівля здійснюється за грантові кошти згідно Проекту «Транскордонний культурний діалог щодо збереження європейської культурної спадщини», який фінансується з джерел Європейського інструменту сусідства в рамках програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 роки. Розмір грантового призначення – 475 000,00 грн. без ПДВ. При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація  ціни товарів та послуг, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі.