Великоберезнянська громада

22 січня 2020 року відбулось засідання робочої групи зі створення Центру надання адміністративних послуг в ОТГ Великий Березний

Дата: 23.01.2020 14:41

22.01.2020 року у приміщенні Великоберезнянської селищної ради було проведено першу зустріч робочої групи зі створення Центру надання адміністративних послуг в ОТГ Великий Березний. Голова селищної ради Кирлик Б.Ю. наголосив, що наша громада є учасником Програми в рамках співробітництва з виконавцем Фази впровадження напрямку з покращення якості надання адміністративних послуг для населення в рамках Програми «U-LEAD з Європою».

На зустрічі був присутній регіональний спеціаліст Програми п. Бригілевич Ігор, який ознайомив присутніх з технічним завданням для створення ЦНАП, розробкою відповідних документів та можливостями створення віддаленого місця в с. Розтока Пастіль та перспективами для розвитку ОТГ.