Великоберезнянська громада

гр. Рогач Г.В.

89000, смт.В.Березний. вул.Шевченка,35/13

Шановна Ганна Василівна!

Відповідно до Порядку визначення та відшкодування Великоберезнянській селищній раді збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок комунальної власності з порушенням законодавства  затвердженого рішенням виконкому  Великоберезнянської селищної ради  №51 від 31 липня 2019 року, інформуємо, що 11 березня 2020 року об 10-00 год. за  к. ч.,  заплановане проведення засідання комісії з питань визначення та відшкодування Великоберезнянській селищній раді збитків, заподіяних внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності з порушенням законодавства в смт.Великий Березний вул.Шевченка,91, розміром 0,2800га.

Переконливо просимо взяти участь у засіданні комісії, яка відбудеться в приміщенні селищної ради за адресою смт.Великий Березний вул.Шевченка,12.

При собі потрібно мати належним чином оформлені та підтверджені документи (довіреність, паспорт та інше).

гр. Купінка Г.Ю.

89040 с. Малий Березний вул.Шевченка,18

Шановна Ганна Юріївна!

Відповідно до Порядку визначення та відшкодування Великоберезнянській селищній раді збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок комунальної власності з порушенням законодавства  затвердженого рішенням виконкому  Великоберезнянської селищної ради  №51 від 31 липня 2019 року, інформуємо, що 11 березня 2020 року об 10-30 год. за к. ч.,  заплановане проведення засідання комісії з питань визначення та відшкодування Великоберезнянській селищній раді збитків, заподіяних внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності з порушенням законодавства в смт.Великий Березний вул.Загородня,65, розміром 0,15га.

гр. Зайченко В.С.

89040 с. Малий Березний вул.Центральна,48

Шановний Віталій Станіславовоч!

Відповідно до Порядку визначення та відшкодування Великоберезнянській селищній раді збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок комунальної власності з порушенням законодавства  затвердженого рішенням виконкому  Великоберезнянської селищної ради  №51 від 31 липня 2019 року, інформуємо, що 11 березня 2020 року об 11-00 год. за к. ч.,  заплановане проведення засідання комісії з питань визначення та відшкодування Великоберезнянській селищній раді збитків, заподіяних внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності з порушенням законодавства в смт.Великий Березний вул.Загородня,65, розміром 0,12га.

гр. Ігнатенко О.П.

89000 смт. Великий  Березний вул. Коцюбинського, 6/10

Шановний Олександр Петрович!

Відповідно до Порядку визначення та відшкодування Великоберезнянській селищній раді збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок комунальної власності з порушенням законодавства  затвердженого рішенням виконкому  Великоберезнянської селищної ради  №51 від 31 липня 2019 року, інформуємо, що 11 березня 2020 року об 11-30 год. за к. ч.,  заплановане проведення засідання комісії з питань визначення та відшкодування Великоберезнянській селищній раді збитків, заподіяних внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності з порушенням законодавства в смт.Великий Березний вул.Загородня,65, розміром 0,1500га.

Переконливо  просимо взяти участь у засіданні комісії, яка відбудеться в приміщенні селищної ради за адресою смт.Великий Березний вул.Шевченка,12.

гр. Кочан Л.І.

89000 смт. Великий  Березний вул. Шевченка, 35/13

Шановний Любомир Іванович!

Відповідно до Порядку визначення та відшкодування Великоберезнянській селищній раді збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок комунальної власності з порушенням законодавства  затвердженого рішенням виконкому  Великоберезнянської селищної ради  №51 від 31 липня 2019 року, інформуємо, що 11 березня 2020 року об 13-30 год. за к. ч.,  заплановане проведення засідання комісії з питань визначення та відшкодування Великоберезнянській селищній раді збитків, заподіяних внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності з порушенням законодавства в смт.Великий Березний вул.Загородня,65, розміром 0,1500га та 0,1200га