Великоберезнянська громада

Позапланове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 26.05.2020 15:13

Сьгодні відбулось засідання комісії ТЕБ та НС селищної ради. За інформацією державної установи "Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України" (листи 21.05.2020 № 1622/01 та 22.05.2020 № 4/1629/01), рівень епідеміологічних показників одночасно не відповідає встановленим МОЗ України критеріям (ознакам) щодо захворювання на коронавірусну хворобу (COVID-19). У зв'язку з вищенаведеним було прийнято рішення не запроваджувати на території Великоберезнянської селищної громади послаблення протиепідемічних заходів, передбачених рішенням Уряду, прийнятих 20 травня 2020 року до нормалізації поточної епідеміологічної ситуації.

ПРОТОКОЛ № 4