Великоберезнянська селищна рада

про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік»

Дата: 15.05.2018 16:00

Проект рішення селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік» розроблено  постійною комісією селищної ради з питань економічної реформи, планування бюджету, фінансів, цін та контролю за проведенням приватизації.

Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Великоберезнянської селищної ради.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому та електронному вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: 89000, вул. Шевченка, 12, смт Великий Березний, т.(03135)2-38-87, Velbereznyj@gmail.com

Секретар  селищної ради                                  І.Ю.  Івановчик