Великоберезнянська громада

Закарпатська область, Ужгородський район

Реалізовано ще один проєкт. Реконструкція даху в дошкільному навчальному закладі ДНЗ № 1 в смт Великий Березний по вул. Івана Рогача, 28 (Першотравнева)

Дата: 02.11.2020 10:03

Завдяки тісній співпраці Великоберезнянської селищної ради в особі селищного голови Кирлика Богдана Юрійовича з Пардубіцьким краєм Чеської республіки та в рамках співпраці Закарпатської обласної ради з Пардубіцьким краєм Чеської республіки, Благодійним Фондом «ВІЗа» реалізовано ще один проєкт - реконструкція даху в дошкільному навчальному закладі ДНЗ №1 в смт Великий Березний, вул. Івана Рогача, 28 (Першотравнева).

На наступний 2021 рік заплановано при спільному фінансуванні проведення капітального ремонту будівлі ДНЗ № 1 в смт Великий Березний, вул. Івана Рогача, 28 (Першотравнева).