Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 14.05.2021 10:46

13.05.2021 відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини де були розглянуті наступні питання:

1. Про розгляд заяв 15.01.2021 № П-1/01-07, 15.01.2021 № П-2/01-07 громадян …………….., жителів смт Великий Березний………….. про надання згоди на вчинення правочину, а саме договору дарування на користь доньки …………по 1/4 спільної частки квартири загальною площею 53,1 кв.м, розташованої за адресою: ………….., в якій зареєстровані та право на користування якою мають малолітні………….

2. Про розгляд заяви 05.05.2021 № Х-3/01-07 громадянина …….. жителя смт Великий Березний ……  про надання громадянину …… дозвіл на надання згоди на вчинення правочину, а саме договору дарування на користь його матері …… 1/3 спільної частки двухкімнатної квартири, загальною площею 58,4 кв.м. розташованої за адресою: …… в якому зареєстровані та право на користування яким мають неповнолітня …. та малолітній…..

3. Про перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою, піклуванням громадян.

4. Про перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.