РІЗДВЯНА ФЕЄРІЯ

Дата: 14.01.2022 09:22

Різдво Христове - це світле та радісне християнське свято, яке сприймається кожним з нас, як символ злагоди та любові. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності задля благополуччя родини. Саме це величне і світле свято зібрало мешканців та гостей нашого краю на Різдвяну Феєрію, яка відбулася 11 січня 2022 року  у Великому Березному. Кожен мав змогу подивитися на святковий концерт в якому взяли участь колядницький вертеп села Бегендецька Пастіль, вокальний ансамбль викладачів Великоберезнянської дитячої школи мистецтв «Емілія», колектив учнів ліцею "Ерудит", вокальний ансамбль "Розмарія", а також цікаві вікторини та конкурси від Великоберезнянського ліцею. Невеликий морозець не став на заваді глядачам спостерігати за дійством, а для тих кому було холодно, працювала палатка з безкоштовним глінтвейном.

Цікавими на цьому святі  були:

•             конкурс Святовечорішніх  страв;

•             майстер – клас «Декорування новорічно-різдвяних пряників»;

•             святковий аквагрим та глінтвейн.

В рамках конкурсу «Святовечорішніх  страв» мешканці та гості територіальної громади мали чудову змогу скуштувати смаколики з різних куточків нашої громади. За рішенням жюрі переможцями у номінаціях стали:

Краща «капуста з грибами» вийшла у представників «Грузії».

Краща «колочена фасоля» зварилась у представників «Кигині».

Кращі «фанки» виросли у представників «Централу».

Всі переможці номінацій отримали подарунки. Також подарунками були нагороджені всі учасники святкового концерту.