ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ

Дата: 26.01.2022 16:14

ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ

ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ЗАКАРПАТСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ДОВОДИТЬ  ДО ВАШОГО ВІДОМУ,  ЩО У ЗВ’ЯЗКУ З НАБРАННЯМ ЧИННОСТІ З 8 СІЧНЯ 2022 РОКУ ЗАКОНУ УКРАЇНИ ВІД 10.09.2021 РОКУ № 1750-ІХ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО РЕКЛАМУ»  ЩОДО ПРОТИДІЇ ДИСКРИМІНАЦІЇ ЗА ОЗНАКОЮ СТАТТІ», ЯКИМ ВИЗНАЧЕНО ДОТРИМАННЯ ЗАБОРОНИ ВМІЩУВАТИ В ОГОЛОШЕННЯХ ПРО ВАКАНСІЇ  ТВЕРДЖЕННЯ ТА/АБО ЗОБРАЖЕННЯ,  ЯКІ Є  ДИСКРИМІНАЦІЙНИМИ ЗА ОЗНАКАМИ ПОХОДЖЕННЯ ЛЮДИНИ, ЇЇ СОЦІАЛЬНОГО І МАЙНОВОГО СТАНУ, РАСОВОЇ ТА НАЦІОНАЛЬНОЇ  НАЛЕЖНОСТІ,  СТАТТІ,  ОСВІТИ,  ПОЛІТИЧНИХ ПОГЛЯДІВ, СТАВЛЕННЯ ДО РЕЛІГІЇ,  ЗА МОВНИМИ ОЗНАКАМИ,  РОДОМ І ХАРАКТЕРОМ ЗАНЯТЬ,  МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ ТА ІНШЕ.

ЦИМ  ЖЕ ЗАКОНОМ  ПЕРЕДБАЧЕНІ  ШТРАФНІ  САНКЦІЇ  ЗА  ПОРУШЕННЯ ВИМОГ   - СПЛАТА ДО ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ ШТРАФУ У ДЕСЯТИКРАТНОМУ РОЗМІРІ МІНІМАЛЬНОЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ, ВСТАНОВЛЕНОЇ ЗАКОНОМ  НА МОМЕНТ  ВЧИНЕННЯ  ПРАВОПОРУШЕННЯ.