Вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2022 13:45

У Великому Березному відбувся мітинг-реквієм з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності  - Героїв Небесної Сотні, а також увічнення пам’яті нашого земляка Руслана Сабова, який загинув 18 лютого 2015 р. у районі Дебальцеве під час обстрілу російськими бойовиками.

Представники Великоберезнянської ОТГ, учні,  працівники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та просто  небайдужі люди вшанували світлу пам'ять загиблих Героїв хвилиною мовчання. Працівники Будинку Культури підготували сценарій, який відгукнувся кожному присутньому, читці декламували вірші.

На завершення священник греко-католицької церкви отець Василь провів панахиду за загиблими.

Дякуємо небайдужим, що своєю присутністю вшанували подвиг Героїв. Ваш маленький активний внесок – це більше, ніж велике мовчазне ігнорування.  Ми Єдина країна! Ми всі прагнемо одного – миру, спокою, міцної і квітучої держави та чистого неба над головою.