Нарада з питання створення добровільних формувань цивільного захисту

Дата: 20.04.2022 16:11

Сьогодні відбулась нарада за головування селищного голови Богдана Кирлика з питання «Про організацію рятувальних та інших невідкладних робіт». Присутніми було обговорено питання, щодо створення добровільних формувань цивільного захисту (ДФЦЗ)  для проведення допоміжних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в тому числі і тих, які пов’язані з проведенням воєнних дій.

Представник ДСНС Клецко Василь Олексійович повідомив присутніх про існуючу можливість заповнення анкети для включення в ДФЦЗ на сайті https://dmpo.dsns.gov.ua в розділі «Я прагну стати добровольцем».

Також присутніми було обговорено питання створення добровільних формувань територіальної оборони. Якщо громадяни нашої громади мають бажання долучитись до них, прохання звертатись до інспектора ВОС Свалявчика М.М.