УВАГА! Відключення енергопостачання! Прохання ознайомитись.

Дата: 27.10.2022 15:54

31.10.2022
58 Ужгородський смт.В.Березний Великоберезнянська вул.Василя Наливайка- частково, вул. І.Рогача - частково, вул.Вишнева - частково. 09-00  17-00 Реконструкція ПЛ-0.4 кВ
55 Ужгородський Великоберезнянська ОТГ, Дубриницька ОТГ с.Р.Мочар, с.Б.Пастіль, с.Р.Пастіль, с.К.Пастіль, с.Смерекова, с.Буківцево, с. Чорноголова, с.Р.Мочар-повністю, с.Б.Пастіль-повністю, с.Р.Пастіль-повністю, с.К.Пастіль-повністю, с. Смерекова-повністю, с.Буківцьово-повністю, с.Чорноголова-повністю, РТУ Яворник, Водафон.  09-00 17-00 Обрізка гілок дерев в охороній зоні ПЛ-10 кВ.
01.11.2022
47 Ужгородський Великоберезнянська с.Забрідь вул.Макаренка, вул.Затварницька, вул.Воз"єднання, вул. Л.Українки, вул. Терешкова.  09-00 17-00 Капітальний ремонт ел. обладнання.
48 Ужгородський Великоберезнянська с.Забрідь вул. Миру, вул.Дачна, вул.Горького, вул.Забрідська, Клуб, Д/Садок, Пошта. 09-00  17-00 Капітальний ремонт ел. обладнання.
49 Ужгородський Великоберезнянська ОТГ, Дубриницька ОТГ с.Р.Мочар, с.Б.Пастіль, с.Р.Пастіль, с.К.Пастіль, с.Смерекова, с.Буківцево, с. Чорноголова, с.Р.Мочар-повністю, с.Б.Пастіль-повністю, с.Р.Пастіль-повністю, с.К.Пастіль-повністю, с. Смерекова-повністю, с.Буківцьово-повністю, с.Чорноголова-повністю, РТУ Яворник, Водафон.  09-00 17-00 Обрізка гілок дерев в охороній зоні ПЛ-10 кВ.
51 Ужгородський смт.В.Березний Великоберезнянська вул.Василя Наливайка- частково, вул. І.Рогача - частково, вул.Вишнева - частково. 09-00  17-00 Реконструкція ПЛ-0.4 кВ