Інформація для голів ОСББ

Дата: 10.11.2022 13:29

Відповідно до доручення Прем'єр-міністра України Д. Шмигаля від 28 жовтня 2022 року № 28200/3/1-22 до листа Міністерства енергетики України від 19.10.2022 № КМ/1.2-4.6-15666 щодо забезпечення виконання плану заходів економного використання електроенергії населенням в період воєнного стану, рекомендуємо керівникам ОСББ “Дім-19б”, смт.Великий Березний, вул.Шевченка, 19б; ОСББ “Дім-31”, смт.Великий Березний, вул.Шевченка, 31; ОСББ “Дім-33”, смт.Великий Березний, вул.Шевченка, 33; ОСББ “Затишна оселя”, смт.Великий Березний, вул.Шевченка, 35; ОСББ “Ерстед”, смт.Великий Березний, вул.Заводська, 2; ОСББ “Дім-36”, смт.Великий Березний, вул.Шевченка, 36; ОСББ “Дім-39”, смт.Великий Березний, вул.Шевченка, 39; ОСББ “Дім-41”, смт.Великий Березний, вул.Шевченка, 41; ОСББ “Дім-43”, смт.Великий Березний, вул.Шевченка, 43 :

- в місцях загального користування встановити датчики pyxy, провести заміну ламп     розжарювання на світлодіодні, інформувати мешканців будинків про переваги   встановлення економних ламп у власних оселях;

- на постійній основі здійснювати контроль за раціональним використанням                          освітлення прибудинкових територій;

- перевірити стан електромереж;

- створити будинкові ініціативні групи, комітети взаємодопомоги;

- довести до відома мешканців інформацію про години пікового навантаження        будинкових електромереж та необхідність ощадного споживання електроенергії.