Вчора відбувся турнір з шахів та шашок на території Великоберезнянського ліцею Великоберезнянської селищної ради. Вказаний турнір є складовою частиною «Дитячої ліги територіальних громад Ужанської та Турянської долини», яка була започаткована цього року. Створення дитячої ліги має на меті розвиток та популяризацію спорту серед дітей, а можливість змагатися з однолітками з інших громад підвищує в учасників спортивний інтерес.

В турнірі взяли участь 48 учасників із Великоберезнянської, Оноківської та Перечинської територіальних громад. Всі учасники змагань нагороджені пам’ятними медалями, кубками та солодкими подарунками. Дуже відрадно та приємно, що підростаюче покоління захоплюється грою в шахи та шашки, адже саме ці ігри розвивають в дітей пам’ять, логічне мислення, сприяють розвитку уяви і творчості, виховують цілеспрямованість, самостійність у прийнятті рішення, підвищують рівень інтелектуального розвитку і загальної культури людини.