ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я  № 554

Від 12 липня 2023 року

смт. Великий Березний

Про встановлення податку на нерухоме майно,

відмінне від земельної ділянки на території

Великоберезнянської селищної  територіальної громади

З метою забезпечення збалансованості бюджетних надходжень, відповідно до статей 140, 143, 144 Конституції України, керуючися статями 10, 12, 266 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада

ВИРІШИЛА:
      1.Встановити на території  Великоберезнянської селищної територіальної громади з 01.01.2024року:

1) ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 1;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

2.Затвердити Положення «Про податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки»згідно з додатком 3.

3.Питання, не врегульовані даним рішенням регулюються Податковим кодексом України.

4.Рішення Великоберезнянської селищної ради від 14 липня 2020 року № 67 «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021р.», визнати таким, що втратило чинність 01.01.2024 року.

5.Копію рішення направити у Великоберезнянське ДПІ ГУ ДПС у  Закарпатській  області, фінансовий відділ селищної ради.

6.Оприлюднити рішення на офіційному веб-сайті Великоберезнянської селищної ради.

7.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради та постійну комісію селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва..

Селищний голова                                                                   Богдан КИРЛИК

Додаток №1

Додаток №2