Фото без опису

 

ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

МІСЦЕВА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-

ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

 

27.03.2020 року                                                                           смт В. Березний

 

 

ПРОТОКОЛ №3

позапланового засідання місцевої комісії

 

Головуючий: Кирлик Б.Ю. – голова селищної ради.

 

Секретар комісії: Маркевич Г.М. – секретар селищної ради.

 

Присутні    –  7 членів комісії (за окремим списком)

Запрошені  –  0  осіб

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

     

1. Про ситуацію, що склалася на території громади у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби 2019 (COVID-19).

              Доповідач:

голова комісії

    

Головуючий ознайомив присутніх з порядком денним.

І. СЛУХАЛИ: про ситуацію, що склалася на території громади у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби 2019 (COVID-19).

Враховуючи високий рівень транскордонної міграції населення України, а також прикордонне розташування населених пунктів Великоберезнянської селищної ради та численне населення громади, що перебуває на тимчасових роботах за межами держави, на виконання завдань, визначених Указом Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 „Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року „Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 „Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, протоколів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 10 березня 2020 року № 2, 18 березня 2020р. № 4, протоколу №3 Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 26 березня 2020 року, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, заслухавши інформацію доповідачів з питання порядку денного, з урахуванням обговорення, Комісія:

 

 

Вирішила:

1. Інформацію виступаючих з питання порядку денного взяти до уваги.

2. Керуючись рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 10 березня 2020 року № 2, протоколом експертної комісії з визначення рівнів та класів надзвичайної ситуації Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 12 березня 2020 року №104/02-20, якими ситуацію, яка склалася із загрозою поширення на території України гострореспіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV (COVID-19) визначено медико-біологічною надзвичайною ситуацією природного характеру державного рівня (код 20711 НС, пов'язана з екзотичним та особливо небезпечним інфекційним захворюванням людей (окремі випадки)) та враховуючи відповідні рішення Уряду та рішення Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 26 березня 2020 року із цього питання, ввести на території Великоберезнянської селищної об’єднаної територіальної громади режим надзвичайної ситуації.

3. Великоберезнянській селищній раді перевести органи управління і сили цивільного захисту до функціонування у режимі надзвичайної ситуації.

4. Продовжити до 24 квітня всі карантинні обмеження, прийняті комісією із терміном до 3 квітня 2020 року, за винятком роботи спеціалізованих магазинів (відділень, торгових точок) із торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами і агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв'язку, за умови одночасного перебування у приміщенні відвідувачів (споживачів) із розрахунку один відвідувач на 10 м2 площі торгівельного (операційного) залу, дотримання ними дистанції між ними не менш як 1,5 метра із встановленням спеціальних позначок, забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту та також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

5. Починаючи із 00.00 год. 27 березня 2020 року до 24 квітня 2020 року ввести призупинити на території Великоберезнянської селищної ради роботу відділень для приготування та прийому їжі, кави, інших напоїв, розміщених на АЗС;

Термін: невідкладно

6. Великоберезнянській селищній раді спільно з представниками Великоберезнянського відділення поліції Ужгородського міжрайонного відділу поліції ГУ Національної поліції у Закарпатській області вжити заходів щодо:

6.1. Оперативного інформування підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування про введення режиму „Надзвичайна ситуація”.

6.2. Попередити керівників підприємств, установ, закладів та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб'єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього рішення згідно з чинним законодавством України.

Термін: невідкладно

7. Великоберезнянській селищній раді, представникам сімейної медицини КНП «Центр надання первинної медико-санітарної допомоги Великоберезнянської районної ради», Великоберезнянському управлінню головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області, Великоберезнянському районному сектору управління ДСНС України в Закарпатській області, Великоберезнянському відділенню поліції Ужгородського міжрайонного відділу поліції ГУ Національної поліції у Закарпатській області:

Посилити проведення серед населення громади інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо необхідності дотримання санітарно-гігієнічних вимог з метою зниження імовірності поширення COVID-19 та правил (порядку) поведінки при загрозі, виникненні, зараженні COVID-19, залучивши до цього всі можливі засоби оповіщення.

Термін: постійно у період дії карантинних заходів

8. КП «Комунал-Сервіс», керівникам підприємств, установ, організацій на території громади:

Організувати проведення дезінфекції територій вулиць,службових приміщень всіх закладів що продовжують роботу у період дії карантинних обмежень, зупинок громадського транспорту в ранкові та вечірні години, місць  скупчення людей, дезінфікуючими засобами, що дозволені для цих цілей.

 

Термін: постійно у період дії карантинних заходів

9. Великоберезнянському відділенню поліції Ужгородського міжрайонного відділу поліції ГУ Національної поліції у Закарпатській області, представникам сімейної медицини КНП «Центр надання первинної медико-санітарної допомоги Великоберезнянської районної ради» спільно з представниками Великоберезнянської селищної ради:

9.1. Продовжити здійснення заходів щодо контролю за дотриманням особами, які підписали зобов’язання про самоізоляцію при перетині державного кордону та суб’єктами господарювання карантинних обмежень.

9.2 Вжити відповідних заходів щодо максимального обмеження пересування громадян як пішки, так і власним автотранспортом всередині населених пунктів (крім медичних, продуктових, соціальних та життєвоважливих мереж).

9.3. Запровадити, при необхідності, піші патрулі в населених пунктах громади, особливо поблизу небезпечних в епідвідношенні об’єктах.

 

Термін: постійно у період дії карантинних заходів

10. Великоберезнянській селищній раді:

Вжити заходів щодо здійснення щоденного спостереження цін та наявності в закладах торгівлі соціально значущих товарів, з подальшим інформуванням про результати моніторингу органи влади вищого рівня, а у разі ускладнення ситуації з наявності товарів Кабінету Міністрів України та центральних органів виконавчої влади.

 

Термін: постійно у період дії карантинних заходів

11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Селищного голови Івана МИЦЯ.

 

 

 

Голова комісії                                                                        Богдан КИРЛИК

 

Секретар комісії                                                                    Галина МАРКЕВИЧ