Заходи профілактики під час карантину, пов’язаного із поширенням вірусної інфекції

Заходи профілактики під час карантину, пов’язаного із поширенням
вірусної інфекції
• Джерело вірусу – людина і лише людина. Чим менше контактів з людьми, тим менше шансів захворіти. Уникайте місць масового скупчення людей. Намагайтеся якнайменше перебувати поряд із людьми.
• Захворіли – лишайтеся вдома. Вірус швидко передається іншим, тож ваше перебування в людних місцях сприятиме поширенню інфекції.
• Прикривайте ніс та рот. Під час кашлю та чхання вірус розповсюджується особливо швидко.
• Мийте руки. Руки хворого – джерело вірусу не менш значуще, ніж рот і ніс. Мийте руки часто, ретельно, постійно носіть із собою дезинфікуючі гігієнічні засоби.
• Намагайтеся не торкатися обличчя. Очі, рот та ніс для мікробів, як вхідні двері. На руках дуже багато мікробів та торкаючись ними обличчя ви збільшуєте їхні шанси потрапити в організм.
• Ретельно очистіть та продезинфікуйте поверхні, до яких часто торкаєтеся вдома або на роботі . Це особливо важливо, якщо в приміщенні перебуває хворий.
• Провітрюйте та дезинфікуйте приміщення.