Відповідно до наказу Мінекономіки від 19.02.2021 р. №338 „Про деякі питання у сфері бджільництва” та листів Закарпатської обласної державної адміністрації, селищна рада проводить реєстрацію бджолиних пасік.

Для реєстрації бджолиних пасік потрібно звернутися до Перечинського управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області (колишня ветеринарна служба у районі) щодо отримання ветеринарно - санітарного паспорта та державної реєстрації.

Після отримання всіх документів у ветеринарній службі звернутися у Великоберезнянську селищну раду для реєстрації бджолиних пасік.

Прохання мати при собі: паспорт, ідентифікаційний код.

За додатковою інформацією звертатися до Великоберезнянської селищної ради за адресою: смт. Великий Березний, вул. Шевченка, 12.