УВАГА! Осінньо-зимовий період охорони нересту риби

Дата: 10.09.2021 16:10

Відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 03.09.2021 р. №804 „Про проведення заходів з охорони біоресурсів на період осінньо-зимового нересту риби у Закарпатській області” у вересні 2021 року - січні 2022 року оголошено про проведення заходів з охорони нересту риби та відтворення інших водних біоресурсів.                  У даний період правоохоронними та контролюючими органами посилюється боротьба з браконьєрством, організовуються спільні рейди для забезпечення належного контролю за дотриманням законодавства про охорону водних біоресурсів у нерестовий період.

Згідно чинного законодавства у цей період встановлено відповідні обмеження. Це зокрема, призупиняється здійснення діяльності, що може призвести до забруднення водойм, іншого негативного впливу на середовище існування, міграції та нересту риби. Також встановлюються обмеження під час проведення господарської діяльності на рибогосподарських водоймах, у їх руслах та прибережній смузі.

Прохання до жителів громади – дотримуйтеся встановлених законом обмежень. Бережіть природу.