ГЕРБ

закарпатська  обласна державна адміністрація

закарпатська обласна ВІЙСЬКОВА адміністрація

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

30.01.2023                                        м. Ужгород                                             № __80__

Про введення в дію рішення ради оборони області

Відповідно до статті 119 Конституції України, статей 6, 27 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статей 4, 8 і 15 Закону України „Про правовий режим воєнного стану”, статті 14 Закону України „Про оборону України”, законів України „Про затвердження Указу Президента України ,,Про введення воєнного стану в Україні”, „Про затвердження Указу Президента України ,,Про продовження строку дії воєнного стану в Україні”, указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 ,,Про введення воєнного стану в Україні” (зі змінами), № 68/2022 ,,Про утворення військових адміністрацій”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2022  року № 181-р „Питання запровадження та забезпечення здійснення заходів правового режиму воєнного стану в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від  21 березня 2007 року № 507:

1. Увести в дію рішення ради оборони області від 30 січня 2023 року № 4, що додається.

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова обласної державної  адміністрації – начальник обласної військової адміністрації

Віктор МИКИТА

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

пл. Народна, 4, м. Ужгород, 88008, тел.: (0312)-69-61-00, 69-60-80; факс: (0312) 69-60-78

www.carpathia.gov.ua, e-mail:admin@carpathia.gov.ua, код згідно з ЄДРПОУ 0022496

Р І Ш Е Н Н Я № 4

ради оборони області

30 січня 2023 року

Щодо оптимізації енергозабезпечення споживачів області

Заслухавши інформацію із питання порядку денного, з метою створення умов для рівномірного постачання електроенергії споживачам області ВИРІШИЛИ:

1. ПрАТ ,,Закарпаттяобленерго” протягом 72 годин:

1.1. Провести актуалізацію схем живлення суб’єктів господарювання щодо задіяння їх у графіках погодинного відключення.

1.2. Підготувати обґрунтовані пропозиції з реєстром ліній 6-10 кВ з класифікатором за типами споживачів, з розбивкою величин навантаження, що відключається, та чергами для формування додаткового графіка аварійного відключення.

1.3. Надати Закарпатській обласній військовій адміністрації на погодження додатковий графік аварійного відключення для компенсації обсягу навантаження та мінімізації часу відсутності електропостачання споживачів.

2. Головам райдержадміністрацій – начальникам районних військових адміністрацій спільно з головами сільських, селищних, міських рад (територіальних громад):

2.1. Посилити заходи  контролю за  виконанням рішень ради оборони області щодо заборони використання суб’єктами господарювання освітлення зовнішньої реклами, рекламних вивісок та підсвіток, а також освітлення територій та приміщень закладів  громадського харчування, роздрібної торгівлі тощо після завершення робочого часу.

2.2. Провести роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання та  фізичними особами  щодо економного використання електроенергії.

2.3. У разі необхідності ухвалювати рішення щодо включення вуличного освітлення на аварійно небезпечних ділянках вулично-дорожньої мережі у темну пору доби, орієнтуючись на інтенсивність руху та скупченість населення у години пік.

Голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації – голова ради оборони області

Віктор МИКИТА

Начальник відділу оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату обласної військової адміністрації – секретар ради оборони області

Ігор НАУМОВ