Символічно, що саме сьогодні 28 червня, відбулося нагородження  випускників, які отримали найвищі бали за результатами Національного мультипредметного тесту в 2022 році. Саме ця молодь в майбутньому буде розбудовувати та розвивати нашу державу, утверджуючи істини, що прописані в Конституції нашої держави. Пам’ятними сертифікатами та відповідними грошовими призами нагородженні: Кузьма Ангеліна Іванівна (200 балів з історії України), Мороз Іванна Андріївна (200 балів з української мови), Попович Андрій Юрійович (200 балів з математики) та Бендзо Ангеліна Вікторівна (600 балів з математики, української мови та історії України). Сподіваємось, що ця молодь не зупиниться на досягненому та буде й надалі радувати нас своїми успіхами.