Сьогодні 13 липня 2023 року в стінах Великоберезнянської селищної ради відбулася робоча зустріч голів Великоберезнянської, Костринської та Ставненської територіальних громад Ужгородського району з начальником управління головної інспекції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковником поліції Дьордяй Володимиром Івановичем. На зустрічі також були присутні начальник відділу управління головної інспекції ГУНП в Закарпатській області полковник поліції Олександр Софілканич та тимчасово виконуючий обов'язки керівника відділення поліції № 2 Ужгородського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області капітан поліції Пильник Юрій Юрійович.

На зустрічі було обговорено питання встановлення відкритого діалогу між поліцією та громадськістю, а також удосконалення та покращення ефективності співпраці між органами місцевого самоврядування та правоохоронними органами. Проаналізовано криміногенну ситуацію на території громад, визначено проблеми, які заважають більш ефективно працювати правоохоронним органам та шляхи їх вирішення. Узгоджено додаткові заходи з покращення матеріально-технічного забезпечення поліцейських, які обслуговують потреби громад.