На Закарпаття надійшла чергова партія обладнання за проєктом «Посилення стійкості громад у регіонах України», який фінансується за підтримки Уряду Великої Британії та реалізовується Програмою розвитку ООН. Десять громад, у тому числі й Великоберезнянська, отримали сучасні монітори.
Реалізація ініціативи спрямована на покращення оперативності надання адміністративних послуг у громадах регіону, тому техніка була передана у використання працівникам ЦНАП області.
Відтак, Центр надання адміністративних послуг Великоберезнянської селищної ради поповнився сучасним моноблоком, який поєднує кілька пристроїв в одному корпусі, застосовується для зменшення займаної обладнанням площі та має інші важливі функції.
Щиро дякуємо нашим партнерам, зокрема заступнику Закарпатської обласної військової адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олександру Пацкану та координаторці Програми розвитку ООН на Закарпатті Есмі Умеровій за сприяння розвитку громади.
Оновлення матеріально-технічної бази таким сучасним приладом – це вагомий крок для покращення нашої роботи.